LeNNys*- Diary

Tak fajn.. končím ;)

22. března 2011 v 20:05 | LeNNys*

Zdravím ;) Nebudu psát zbytečně slohovku, protože vím, že to stejně nikdo nečte :D Takže jen stručně.
Rozhodla jsem se, že na tomto blogu skončím. Důvodů je hodně. Mám svůj blog a chci se mu více věnovat. Momentálně je v narosto hrozném stavu. Pracuju na něm na rozcestníkách.. rekonstrukce a tak. Prostě děs ;D
Zkrátka nemám čas se starat o dva blogy. V září už budu chodit na střední a co si budeme povídat, dá hodně zabrat :) Grafice se ale budu věnovat i nadále, protože mě baví a dělám jí hlavně pro radost. Až skončím na svém druhém blogu rekonstrukci, tak budu přidávat grafiku tam :)
Nevím jestli bude KiQuš v tomto blogu pokračovat, ale doufám, že mi dvě spolu budeme v kontaktu :) Kdyžtak můžeme být Affs na tvém blogu o Seleně.. Ozvi se :)
A s vámi ostatními se loučím.. :*

Pro dnešek tu končím ;)

15. března 2011 v 18:08 | LeNNys*
Dobrý podvečer :) Udělala jsem dnes pár objednávek, které jste si včera a dnes u mě objednaly. Mě osobně se nejvíce líbí ty Signatury. Myslím, že se mi celkem povedly :) Ještě mi zbývá udělat design a popisky do menu, ale to udělám zítra. Dnes si ještě poupravím Katalog, protože jsem zjistila, že mi tam něco chybí ;D A pak si předělám rozcestník grafiky. Takže se tu pro dnešek s vámi loučím. Zítra tu zase budu. Pp :)
 
 

Reklama